قرعه کشی کاسیو پارس پوزیترون در ایران شروع شد!

 

پارس پوزیترون، نمایندگی محصولات کاسیو در ایران، قرعه کشی بزرگ بی سابقه‌ای برای مشتریان خود تدارک دیده است. قرعه کشی کاسیو بزرگترین ایونتی است که پوزیترون در ایران برگزار کرده است. اگر از طرفداران این برند هستید بهترین فرصت برای خرید ساعت است. اگر تا به حال از این برند خرید نکرده‌اید می‌توانید از تمپوواچ نمایندگی رسمی پارس پوزیترون اولین خرید خود را ثبت کنید و در قرعه کشی بزرگ شرکت کنید.

شرایط قرعه کشی بزرگ پارس پوزیترون

برای شرکت در قرعه کشی پارس پوزیترون فقط کافیست ساعت کاسیو مورد علاقه خود را از تمپوواچ، نماینده رسمی فروش پارس پوزیترون، بخرید و در این قرعه کشی شرکت کنید!

 

فرصت شرکت از ابتدای مرداد ماه 1402 تا پایان شهریور 1402 است. پس عجله کنید و با خرید ساعت مچی در جشنواره تابستانه کاسیو و ثبت گارانتی، در قرعه کشی شرکت کنید! دقت داشته باشید بعد از خرید ساعت مچی خود حتما باید گارانتی آن را قبل از تمام شدن تابستان فعال کنید. با تمام شدن تابستان، زمان شرکت در قرعه کشی نیز به پایان می‌رسد.

ثبت و فعال سازی گارانتی

برای فعال کردن گارانتی، کارشناسان تمپوواچ در تمامی مراحل راهنمای شما عزیزان هستند.

 

جوایز قرعه کشی کاسیو Casio چیست؟

 بخش هیجان انگیز این قرعه کشی جوایز بسیار گرانبها و ارزشمند آن است. این قرعه کشی در چند مرحله انجام می‌شود. هر 15 روز یکبار قرعه کشی برگزار می‌شود و هدایا به برندگان تعلق میگیرد و در نهایت قرعه کشی با هدیه بزرگ کاسیو در پایان شهریور به برنده نهایی داده می‌شود.

جوایز جشنواره تابستانه کاسیو:

 

هدایای قرعه کشی هر 15 روز یکبار:

 

  1. یک سفر به ترکیه با همراه
  2. دو آیفون 13 برای دونفر
هدیه بزرگ قرعه کشی پارس پوزیترون:
 

 

 

  1. 3 نفر برنده خوش شانس سفر به بالی
  2.  ده شمش طلا برای 10 نفر 

 

از این فرصت طلایی استفاده کنید!